Оскар Польської Педіатрії
PGHTNCON

Експерт в питаннях педіатрії, дієтології та дитячої гастроентерології. Лікар педіатр вищої категорії, дитячий гастроентеролог. Автор численних підручників, методичних рекомендацій, патентів, статей, як в міжнародних виданнях, так і в Україні. Активний учасник різних соціальних проектів.

Вчене звання: професор

Науковий ступінь: доктор медичних наук

Книги: “Найбільш поширені соматичні захворювання в педіатрії: патологія раннього віку, гастроентерологія та кардіоревматологія”; “Педіатрія з курсом інфекційних хвороб та основами імунопрофілактики”; “Три складника захворювань шлунково – кишкового тракту у дітей: рефлюкс- Helicobacter Pylori- дисбактеріоз”; “Профілактичне і лікувальне харчування дітей першого року життя”; “Лікування виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки”; “Харчування дітей раннього віку: теорія і практика”.

Автор: 152 публікацій у фахових українських та іноземних виданнях, в тому числі посібників, підручників, методичних рекомендацій МОЗ України, патентів, інформаційного листа;

Членство в міжнародних організаціях: PGHTNCON (Society of Paediatric, Hepatology Transplant and Nutrition)

Членство в національних організаціях: Асоціації Педіатрів-гастроентерологів та Нутриціологів України, Асоціації Педіатрів України; Член спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій «Івано-Франківського національного медичного університету».

Доповіді/участь: на конференціях, симпозіумах, з’їздах і семінарах різного рівня, в тому числі і міжнародних, таких як European Society for Paediatric Gastroenterology, Hepatology and Nutrition (ESPGHAN), Society of Paediatric, Hepatology Transplant and Nutrition (PGHTNCON), European Society for Paediatric Research (ESPR), World Allergy Organization (WAO) та інших.

Міжнародні нагороди: Лауреат вищої наукової відзнаки International Life Time Archievement Award for extra ordinary contribution globally від Society of Paediatric, Hepatology Transplant and Nutrition (PGHTNCON) 2016

Життєвий девіз: «Нехай наші діти будуть здорові!».

Галерея
Відео
Нехай Ваші діти будуть здорові та успішні